Pińczów 2019

W niedzielę, 27 stycznia, dobiegła końca V Ogólnopolska Halowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - Pińczów 2019. Wracamy z nowymi rekordami życiowymi, bogatsi o doświadczenia kolejnego startu, w dobrych humorach z nadzieją na jeszcze lepszy wynik na  kolejnej Olimpiadzie. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy siódme miejsce drużynowo. Indywidualnie Kacper na mejscu piątym, Krzysztof na siódmym, a Klaudia na dziewiątym. Dzisiaj odebraliśmy puchary i dyplomy za zwycięstwo w turnieju wiedzowym, wywalczone w pięknym stylu z wynikiem, który trudno będzie pobić... Wygraliśmy indywidualnie, w kat. U-12 i U-14 oraz drużynowo. Podczas Olimpiady Okręg PZW w Zielonej Górze reprezentowała drużyna w składzie: Krzysztof Ksiuk, kat. U-12, Klaudia Szczerbata, U-14, oboje z koła PZW nr 1 w Lubsku i Kacper Karpiński, U-16 z koła PZW Zielona Góra 53. Cała trójka rozwiązała testy ekologiczno-wędkarskie bezbłędnie. Krzysztof i Klaudia jako pierwsi w swoich kategoriach wiekowych, a Kacper stracił kilka sekund do rywali, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w  najstarszej grupie zawodników. Jeszcze raz serdecznie gratuluję :)
Dziękuję rodzicom i opiekunom za pomoc i poświęcony czas. Dziękuję naszym zawodnikom za godne reprezentowanie barw Okręgu PZW w Zielonej Górze.
Dziękuję organizatorom, sędziom, kierownikom ekip i zawodnikom za miłą atmosferę i sportową rywalizację.

Pozdrawiam :)
Grzegorz Rutkowski